Sa-mp

apie sa-mp
 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 www.Lrg.ePlay.lt Gryžo po ilgos pertraukos.

Go down 
AutoriusPranešimas
NightKata
Naujokas
Naujokas


Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-06-15

RašytiTemos pavadinimas: www.Lrg.ePlay.lt Gryžo po ilgos pertraukos.   Antr. 06 15, 2010 1:19 pm

Kodas:
Kaip matote, atsidarė prieš kelias dienas lrg.eplay.lt serveris su visiškai nauju Game Modu. Kuom jis skirsis nuo praeitų GameModų ? O gi tuo, kad jis yra kruopščiai sutvarkytas, tai yra užsienietiško stilio modulis kuris atkuria beveik tikro gyvenimo įvykius. Pamirškit senus Modus GRP, kadangi jūs ten negalite patirti tai kas yra naujajame eplay serveryje. Darbai yra pilnai subalansuoti, nebus nuobodu dirbti nei autobusu vairuotoju, nei gatvių šlavėju. Yra nustatyti maršrutai, tarifas, taip pat jūs tikrai vienas nesivažinėsite, visada atsiras žmonių kuriems reikės, kad jūs juos pavežėtumėte, kaip tikrame gyvenime. Tikrai negaliu papasakoti visko vienoje temoje.

Dar noriu jums praplėsti akis dėl įvairiausių gandų , kad mes gamemodus siunčiamės iš www.forum-sa-mp.com . Ką galiu aš tokiems pasakyt.. Bijo konkurencijos ir bando žemint mus kitų akimis, galit nekreipt dėmesio į tokius išsišokėlius kurie bando kažką tai "griaut" mūsų tarpe. Nepavyks, kadangi viskas kas yra padaryta, yra programuotojo rankomis kuris turėjo perkurti iš naujo GameMode. Taip, idėja buvo paimta iš užsienitiškų serverių, šito niekas nenuneigs, nes lietuvoje nėra gero programuotojo kuris kažką naujo sukurtų, o ir užsieniečių idėja labiau patraukė akį todėl buvo nuspręsta kurti tokio tipo GameModą. Kaip ir minėjau, aš ne politikas, neknisiu jums smegenų, kad tik žaidėjų pritraukčiau, aš noriu jums tik pasakyti tikrą tiesą, o ne bulvarines blevyzgas kurias bando jums kai kas įkalt į galvas.


Nemanau, kad jūs nusivilsite žaidimu, tačiau tai Los Santos miestas. Daugeliui kyla klausimų kodėl ne SanFierro, jis gi geresnis ? Pabandysiu atsakyti į šiuos klausimus.


Buvo padarytas Los Santos miestas kadangi jis labiausiai tinka tokiam GameModui. Šiame mieste yra daugiau biznių, yra gražesnių namų ir jis yra gražesnis bei patogesnis žaidimui. SanFierro miestas jau daugeliui atsibodęs , tai buvo nuspręsta padaryti kažką naujo, orginalaus ir atitinkančius žaidėjų reikalavimus.

Yra nemažai darbų kuriuos surašysiu jums čia.

1 - Policija
2 - Taxi
3 - Armija
4 - Mechanikai
5 - Vyriausybe
6 - Autobuso vairuotojai
7 - Medikai
8 - FTB
9 - Narkotikų ūkininkai
10 - Fūristai
11 - Gatvių valytojai
12 - Ūkininkai
13 - Prostitutės
14 - Picų išvežiotojas
15 - Narkotikų dyleriai
16 - Kontrobandininkai
17 - Narkotikų kontrabandininkai
18 - Samdomi žudikai
19 - Skelbiu.lt
20 - Gaisrininkai


Taip pat, surašysiu šiek tiek atnaujinimų kurie buvo padaryti serveryje.

# Degalai. Čia degalai eina daug lėčiau ir nereiks visada galvoti, kad gali baigtis degalai, o jeigu jūs dirbate darbą su direktoriumi (valstybinį), reiškia jūs galite piltis į savo darbinę mašiną kiek norite degalų, nes išlaidas apmokės vyriausybė.


# Oro Uostas. Jau sutvarkėmė Los Santos orouostą. Pridėta daug naujų lėktuvų, kuriuos kol kas galės išbandyti visi, po to bus turbūt piloto darbas. Yra vienas labai didelis lėktuvas įdėtas.


# Įėjimas. Pas mus įėjimai bus panašus, kaip būdavo ant San Andreas, kad užeini ant dūrų ir įeinį į pastatą, nereik net rašyti jokios komandos (iššskyrus namus), ar spausti enter, tiesiog einate į duris ir atsiduriate viduje.


# Maskuotė. Labai geras ir naujas dalykas mūsų serveryje, jeigu jūs dirabte samdomu žudiku, FTB arba Policininku - jūs galite užsimaskuoti tiesiog (pakeisti skiną) ir jūsų niekas neatpažins. Samdomi žudikai gali pakeisti skiną į bet kokio darbo uniformą, bet ne į paprastus, o policininkai turi tik 11 skinų paprastų.


# Lobis. Sename GM buvo toks dalykas kaip lobis, tačiau ant šito GM bus toks dalykas, kaip pinigų maišas, kurį galima pagauti žvejojant. Taip pat bus misijos, kurias įvykdžius irgi galima gauti kažką, tačiau negaliu daugiau nieko pasakyti, nes nebndžiau. Taip pat galima pagauti šiukšlių, batų porą, skardinę, kelnes ir švarką.


# Interviu. Reporteriu dirbantys žmonės, galės imti interviu iš visokių žmonių. Reporteris tiesiog pasiūlo interviu gyvai, o kitas žmogus sutinka ir jų pokalbį mato visi žmonės. Manau tai bus labai įdomu, tačiau per dažnai to daryti manau nereikės.


# Meras. Šiame Gamemode nebus jokio Prezidento, aišku jums kyla klausimas kas tada rinks direktorius ir prižiūrės servą? Atsakymas paprastas - Meras. Logiškai mąstant, veiksmas vyksta viename mieste, o ne visoje šalyje. Vietoj seimo bus vyriausybė. Tad čia irgi šioks toks privalumas.


# Stotelės. Kaip ir minėjau autobuso maršrutai yra 2. Ten kur turi autobusas važiuoti yra žymima raudonais žymekliai, o ten dažniausiai būdavo tuščia vieta, kad žmonės norintys važiuoti autobusu nežinotų kur laukti atvažiuojančio autobuso. Mes padarėmė visuose maršruto taškuose stoteles, kad žmonės žinotų, kur stos autobusas.


# Skinas. Turbūt sename GM jau jums buvo pabode visų naujokų skinai, kaip turistai. Šiame GM tos nebus, kadangi tik prisiregistravus, jums yra automatiškai parenkamas random skinas, priklausant nuo to, ką jūs pasirinkote - moterį ar vyrą. Taip serveris taps ir įvairesnis ir spalvingesnis.


# /mapp. Kadangi šiaime GM nebus funkcijos /mapp [Vardas_Pavardė], mes ją kompesuosime kitaip. Reiks tiesiog parašyti komandą /mapp ir ją parašius išmes GUI meniu, su pasirinkimais. Juose bus surašyti objektai ir paspaudus ant jų, jūs pamatysite raudoną žymeklį žemėlapyje, kur galėsite rasti tą objektą, manau tai palengvins jums žemėlapio pažinimą.


# Kalėjimas. Šio GM kalėjimas yra toje pačioje vietoje, kaip ir praeitame GM, tačiau iš jo pabėgti neįmanoma. Jūs esate pasodinamas į kalėjimą be jokių grotų ir galite vaikščioti kur norite toje zonoje, tačiau išėjus iš tos zonos, jūs automatiškai esate nukeldintas vėl į tą zoną. Bandymai pabėgi su čytais irgi bevaisiai, kadangi jus vistiek gražins į tą zoną, kadangi gražiną lėtai, tai jeigu jus pamatys adminas ore, jis turės pilnai teisę jus užbaninti už čytus, o jūs neturėsite progos nusileisti ant žemės Smile Taip pat, jeigu jau baigsis jūsų kalėjimo laikas, jūs busite paleistas ne tame lauke, kur sėdėjote, o prie Los Santos Policijos Departamento. Taip pat atrodo, bet negaliu tiksliai patvirtinti, kad negalės sodinti belekiek laiko, ta prasme jūs negalėsite sėdėti ten pavyzdžiui 6 val. kalėjime, bus daug trumpesnis laikas, nes tikra nesamone, tiek žaidybinio laiko praleisti vienoje vietoje. Koks maks. kalėjimo laikas, parašysiu vėliau kai sužinosiu.

# Algos. Algos čia yra automatinės, ankstesniam GM žadėjome daryti algas automatines kas savaitę, tačiau čia yra kas valandą. Nemanykite, kad būsite visi turtuoliai, nes jos nėra didelės, visos kainos čia yra suderintos ir pinigai bus vertinami. Algos dydis priklauso nuo darbo, nuo nuveikto darbo, nuo lygio ir nuo rango. Visi užmokeščiau, kuriuos jūs gaunate iš darbo, būna pridėti prie algos. Alga automatiškai padedama į banką ir jūs turite į jį nuvykti ir nusiimti balansą. Nuo algos automaiškai atskaičiuojami mokeščiai, elektros mokeščiai, Jeigu jūs laikote pinigus banke, jūs galite gauti palūkanas prie algos.


# Unfreeze. Seniau labai administratorius užknisdavo visų žmonių prašymai unfreezinti, šį problema šiame GM bus išspręsta, kadangi čia yra komandos /stuck ir /refresh (bus išversta į lietuvių kalbą). Jas parašius jūs būsite atfreezinti, šitų komandų negalima naudoti, kai jūs esate surakintas, tad neišeis atsifreezinti ir pabėgti nuo policininkų.


# Variklis. Šiame GM, automobilio variklis turės didesnę reikšmę, kad užvesti variklį reikia parašyti /uzvesti arba paspausti SHIFT. Jeigu iš variklio veržiasi juodi dūmai, mašina sustoja ir rašoma, kad variklis sugedo. Jums tenka 2 galimybės, kviesti automobilių mechanikus arba palikti savo mašiną.


# Žaidėjo info. Parašius komandą /info, jūs pamatysite kiek daugiau informacijos nei buvo ankščiau. Ten bus nurodyta jūsų patirtis, lytis, amžius, pinigai rankose, pinigai banke, nuosavas telefono numeris, pražaistas laikas serve, darbas, pagarbos taškai, paramos rangas, narkotikai, medžiagos ginklam gaminti, organizacija, rangas, namų raktas, biznio raktas, mašinų info, nuomos raktas, interjeras.


# Taksi. Labai atnaujintas yra taksistų darbas. Jeigu norite išsikviesti taksi, reikia parašyti komandą /skamb 1456. Nuo šiol taksistams nebereiks peštis, kas pirmas važiuos pas klientą. Kai žmogus parašo tą komandą, taksistai mato, kad yra iškvietimas ir jiems reikia parašyti /accept taxi (bus išversta), tada tam, kas pirmas parašo tą komandą, rodo tą žmogu žemėlapyje (raudonas žymeklis), nors jis ir vaikščiotų, pasiekus tikslą žymeklis dingsta. Žmogus įsėda į mašiną ir pradeda skaičuoti laiką. Prieš pradėdamas dirbti darbą taksistas turi nustatyti savo tarifą, už kiek jis vežiuos keleivius. Tad kai žmogus įlipą į jo mašiną, dideliais skaičiais ekrano viduryje pradeda eiti laikas ir pinigai. Jeigu taksistas nustato 10 LT tarifą, tai jis 17 sekundžių žmogu vežioja už 10 LT, taip ir didėja pinigai, kas 10 LT. Jeigu žmogus neturi kišenėje tiek, koks yra taksisto tarifas, jam neleidžiama įsėsti į mašiną. O jeigu turi ir baigiasi žmogui pinigai, jis eina į minusą. Taip manau bus daug geriau dirbti taksistams.


# Parduotvė. Los Santos mieste yra parduotuvė - 24/7 (toks pavadinimas). Ji yra ne viena, pora ar daugiau. Joje galima nusipirkti daug daugiau dalykų negu seniau kioskose. Tereikia įeiti į parduotuvę ir parašyti /pirkti. Galimi pirkiniai: Telefonas, Loterijos Bilietas, telefonų knyga (suvedus žaidėjo ID, galėsite sužinoti jo numerį), kauliukai, Degalų bakas, Kandonas, CD grotuvas (galima klausytis muzikos), fotoaparatas, kaukė, laikrodis, žvejybos įrankiai, virvė, aerozolis, žiebtuvėlis, cigaretės.


# Autobuso Vairuotojas. Darbas be direktoriaus, bet net negaliu nusakyti kiek kartų jis įdomesnis už sename GM buvusį darbą. Atrodo kas čia gali būti įdomaus. Įsėdate į autobusą ir jūs turite pasirinkti - važiuosite rytų ir vakarų maršrutu. Apačioje jums parašo koks maršrutas yra artimesnis. Pasirinkę maršrutą jums apačioje rašoma kokia kita stotelė ir žemėlapyje atsiranda raudonas žymeklis su tos stotelės vieta. Privažiave tą stotelę jūs automatiškai sustojate ir turite palaukti 10 sekundžių, už kiekvieną stotelę gaunate po 3 litus, o už įliptą keleivį po 1 jei neklystu. Paskutinė stotelė yra autobusųu stotis ir kai baigiate reisą, galite vėl iš naujo pasirinkti kokį maršrutą varyti. Jeigu išlipsite iš autobuso, reisas baigsis ir autobusas gryš į savo vietą. Kainas už stoteles gal truputi padidinsime. Taip pat galima iškviesti autobusą.


# Komandos. Daug daugiau visokių komandų žaidime, tai reiškia, kad jūs turėsite daug didesnį veiksmų pasirinkimą. Tiek žaidėjai, tiek administratoriai turės dvigubai daugiau komandų, nei buvo ankščiau. Dabar komandų nepristatynėsiu, nes dar jos neišverstos, kai išversim būtinai pristatysiu jas.


# Direktorius. Direktorius šiame GM tikrai bus ir niekur nedings, jis turės irgi daugiau funkcijų. Direktorius aišku galės priiminėti ir išmetinėti darbuotojus, tačiau priimus darbuotoją, jam nereikia niekur vargintis ir eiti įsidarbinti, jis iškarto įsidarbina. Taip pat direktorius turės galimybę nustatyti rangą savo darbuotojams, pvz. policininkų direktorius galės suteikti savo darbuotojams tokius rangus: Kadetas, Policininkas, Kapralas, Serzanas, Leitenantas, Kapitonas, Pavaduotojas, Viršininkas. Visų rangų skinai skiriasi, tad tikrai nebus nuobodu mieste matyti vis kitaip apsirengusius pareigūnus ir netik.


# Veiksmų Paaiškinimai. Jeigu jūs darote kokį nors veiksmą, kad ir rūkote cigaretes, sistema automatiškai parodo kokį jūs veiksmą darote, tai manau surealina žaidimą ir kiti žmonės mato, ką jūs darote. Serveryje yra labai daug paaiškinimų, kurie padės naujokams ir nepažįstantiems mepo, yra užuominos ir paaiškinimai, kaip reikia naudoti tą ir tą komandą.


# Pramogos. Naujame GM bus naujų pramogų. Viena iš jų Kartingai, sakau nauja, nes ten budavo tik kartingu trasa ir kartingai, o čia viskas automatizuota, susėda žmonės į kartingus ir viršuje parašo, kad per 20 sekundžių žaidėjai turi sustoti prie starto linijos (raudono žymeklio), ir tada prasideda lenktynės, jeigu per mažai žaidėjų (minimum 2, bet turbūt keisim), varžybos neįvksta. Taip pat yra dažasvydis bei automatizuotos bokso varžybos, tačiau mes jų dar neišbandėmė, tad negaliu plačiau pakomentuoti.

Tai tikrai neviskas ką jūs išvysite atėję į serverį. Nepasakosiu visokių nesamonių kaip "Pats geriausias serveris užsukite", galiu pasakyti, tik tai, kad čia idėta labai daug gero darbo, kad būtų viskas sutvarkyta jūsų labui. Modulis yra tikrai neeilinis, naudojame jau antrieji lietuvoje šitą modulį pilnai išverstą ir sutvarkytą, aišku jeigu atsiras bugų kokių dar nebūsime atradę prašau pranešti administracijai arba forume.

Tinklapis: www.Lrg.ePlay.lt
IP: 82.135.231.145:7777
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
www.Lrg.ePlay.lt Gryžo po ilgos pertraukos.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sa-mp :: Sa-mp :: Sa-mp Serveriai-
Pereiti į: