Sa-mp

apie sa-mp
 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 atsigavo lrg.lt uzeikit

Go down 
AutoriusPranešimas
Ernis_Drag
Naujokas
Naujokas


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2013-05-06

RašytiTemos pavadinimas: atsigavo lrg.lt uzeikit   Tr. 07 10, 2013 4:46 pm

Sveiki supergames.lt lankytojai atsigavo Lrg.lt su atnaujintu unikaliu gamemode ir zaidimas dar idomesnis.
visi atnaujinmai as paste is forume:

Užteks žaisti socializmo idėjomis! Gyvename žiauriame kapitalizmo amžiuje, tad ir žaisime pagal jo taisykles.
Bus valstybinės Įstaigos žymimos ženkleliu - VI,
Individualios įmonės - II.
Uždarosios akcinės bendrovės – UAB
Individualios gaujos – IG.
Tik valstybinėms įstaigoms bus renkami direktoriai, jų sąrašas čia:
VI - Šventas Varpas; (Vienuolynas – slapta informacija kol kas neskelbiama kitoj naujienoje atsiskleis kam jis skirtas ir su kuo valgomas) Darbo direktorius: sužinosite per startą
VI - Išminties apuokas; ( Teisininkai, pasikvietę teisininką galėsite parduoti savo turtą, na pradžioj žaidimo jie nebus reikalingi todėl, kad ne vienas iš jūsų neturėsite tokio turto kurį galima parduot esant teisinkui, jis labiau skirtas nekilnojamam turtui, bizniams, individualiems susitarimams.) Darbo direktorius: sužinosite per startą
VI - Viešas balsas; ( Serverio naujienos, radistai t.t ) Darbo direktorius: sužinosite per startą
VI - Geras faras; ( Policijos pajėgos )Darbo direktorius: sužinosite per startą
VI - Raudonasis kryžius; ( Ligoninė )Darbo direktorius: sužinosite per startą
VI - Karo akademija; ( Kariuomenė, pakrantės apsauginiai, pasieniečiai, kalinių prižiūrėtojai )Darbo direktorius: sužinosite per startą

O kitų firmų direktoriumi tapsite nusipirkę jos direktoriaus postą už atitinkamą kreditų sumą savaitei.
Kreditus bus galima gauti iškeitus pinigus Los-Santos darbų dangoraižyje, bei naudotis esamom jau kurios buvo galimybės užsitarnauti kreditų. Taip pat naujienos apačioje yra skiltis kreditai skaitydami ją jums bus suteiktos realios galimybės gauti kreditų nemokamai – nuolat

Direktoriai bus pašalinti iš firmos jeigu:

Blogai vadovaus firmai, priims neteisingus sprendimus: netinkami darbuotojai per savo neaktyvumą, tingėjimą dirbti, ar darbo neišmanymą, gali nuvaryti firmą i bankrotą, todėl kartais geriausia bus pašalinti žaidėją iš darbo ir gauti žymei mažesnį minusą, nei kad leisti žaidėjui skandinti firmą pastoviai ir ją varyti į minusą. Viskas priklausys nuo direktoriaus.
Nepratęsus laiku, direktoriumi taps tas žmogus kuris greičiausiai nusipirks ją.

------------------------------------------

Sąrašas darbų kuriuos galės valdyti paprasti serverio žaidėjai:
II - Nelegalus parakas; ( Dyleriai )
II - Bulvių maišas; ( Ūkininkai )
UAB - Keleivių pervežimas; ( Taksistai, autobusų vairuotojai )
UAB - Ugnies tramdytojai; ( Gaisrininkai )
UAB - Miesto švara; ( Gatvių valytojai , šiukšliavežiai )
UAB - Sveikas transportas; ( Mechanikai )
UAB - Greitas maistas; (Picerijos darbuotojai, paukštynas.)
UAB - Krovinių pervežimas; ( Fūristai, inkasatoriai, moki-veži)
IG - Groove Street;
IG - Ballas;
IG - Plieninis Žirgas; ( Baikeriai )
IG - Vagos;

Nusipirkę kokį nors direktorių valdysite visus darbus kurie surašyti skliaustuose. Jei įsidarbinsite į kokį darbą, beabėjo galėsite dirbti irgi visus darbus kurie surašyti skliaustuose pvz:
Jei įsidarbinu UAB - Krovinių pervežimas, GALIU DIRBTI : Fūristai, inkasatoriai, moki-veži PADALINIUOSE.

Kai tik pateksite į serverį jūs galėsite dirbti visuose darbuose nepriklausomai kiek turite xp, tačiau darbų vietos yra ribotos, tad jei pavieluosite ir visi darbai bus užimti, JUMS teks eiti į darbo biržą ir tik joje matysite laisvus darbus. Jei tas darbas neturės direktoriaus, o jūs į dirbsite, atėjus direktoriui galės viskas keistis t.y kaip kas nors nusipirks tą darbą, direktorius galės jus išmesti.


Mūsų serveryje atsirado daugelis klubų laisvalaikiui praleisti. Nuo šiol galėsite lakstyti su automanų motocikliukais, skraidyti su pilotų lėktuvėliais, driftinti, bmixinti už minimalų abonimentinį mokęstį pinigais, o svarbiausia jūs vienu metu galėsite dirbti savo darbe.

Klubui skraiduoliai iš lėktuvėlių kurių id: 512, 513 pakeista į lėktuvėlius 511, 593. Pakeista nes pastarieji lėktuvėliai bus 2 vietų, bus smagiau skraidyti su draugais.

Sporto salės ir daugelio kitų klubų abonimentą galėsite isigyti vienai savaitei. Žemiau bus išvardinti mūsų serveryje esantys klubai.

Klubų sąrašas:
[Extreme Club į jį įeina]:
Drifteriai – SF mieste;
Pramustgalviai – SF mieste;
Skraiduoliai – LS mieste;
Automanai, Motomanai – LS mieste;
BMX'eriai – LS mieste.

TAČIAU BŪKITE ATIDŪS, PER DAUG NEPRAMOGAUKITE, NES UŽ TAM TIKRA PRAMOGAVIMO LAIKĄ NUSIIMA TAM TIKRAS XP KIEKIS, XP DIDĖJA KAI DIRBATE. PRAMOGAUJANT XP MAŽĖJA LĖČIAU NEI KYLA, TAČIAU BŪKITE ATIDŪS.
XP taip pat bus skirtas įsigyti ginklų licenziją, įsigyti namą, nusipirkti kai kurias mašinas, vykdyti serverio misijas.Iš serverio pašalinti samdomi žudikai, jų darbą dabar galės atlikti gaujos.
Baikeriai tapo pilnaverte gauja, ji galės užiminėti gaujų zonas, kariauti su gaujomis ir viską daryti ką gali serveryje daryti gaujos.
Namus, biznius atiduoti kitam žaidėjui bus galima tik stebint teisininkui. Taip bus išvengta daugelio apgavysčių
Padaryta SF gaisrininkų bazė. Ji yra išskirtinė, sumapinta laivų uoste, o ne default zonoje.

Atsirade kalėjime galėsite vaikščioti laisvai, nebent jus užrakins vienutėje kalinių prižiūrėtojai.
/KALINIUKOVA – šią komandą galės naudoti visi žaidėjai esantys kalėjimo vienutės zonoje. Taip kalinys su kitu kaliniu galės išsiaiškinti kylančius ginčus, nereikės laukti kalinių prižiūrėtojo. Taip pat kalėjimo zonoje niekas negalės naudoti jokių ginklų, kadangi buvo piknaudžiaujama ir masiškai žudomi kaliniai.

Daugelį darbų komandų galėsite naudoti tik su uniforma. Policininkai negalės būdami su uniforma imti į rankas pinigų, taip bus dalinai apribota galimybė kyšininkauti. Negalėsite atsikelti su uniforma į eventą su komanda /NORIU. Taip pat su uniforma nebus galima brakonieriauti, žvejoti, grybauti. Galima bus patekus į kalėjimą laisvai vaikščioti po jo zoną, nebent jūs būsite prižiūrėtojo užrakintas prievartą. Komandos /LAUZTUVAS negalės naudoti teisininkai ir policijos pareigūnai

Patobulinta krepšinio komanda /AK – atimti kamuolį. Dabar nebus įmanoma visada atimti kamuolį, nes būdavo labai sudėtinga esant žaidėjui arti pagavus kamuolį su juo pabėgti.


Be profesionalaus vairuotojo pažymėjimo negalės dirbti šių firmų darbuotojai:
VI - Geras Faras;
UAB - Keleiviu Pervezimas;
UAB - Ugnies Tramdytojai;
UAB - Sveikas Transportas;
UAB - Kroviniu Pervezimas.

Nušovus pareigūnui gaudomą žmogų jis atsidurs ligoninėje o ne kalėjime. Taip, kad teks pasistengti, nes labai nemalonu, kai uždėjęs žvaigždučių pareigūnas „nukokošina“ žaidėją tingėdamas nuvežti į kalėjimo vienutę.

Patobulinta mini bizniu lenteles, dabar rodys kiek pelno atneša jums pakviestas žaidėjas. Užėjus ant nupirkto biznio rodys visa informacija apie ta bizni. Rodys kiek yra nesumokėtų VMI mokęsčių, kiek aptarnauta žaidėjų. Biznį galėsite už KRD nusipirkti savaitei, ir jį pratęsti dar nepasibaigus jo galiojimo terminui. Jūsų pelnas priklausys dar ir nuo aptarnautų klientų jūsų biznyje, jūsų biznis gali turėti vieną ar daugiau prekybviečių.

Perdaryta žvejybos sistema, nuo šiol jūs turėsite ne tik užmesti, bet ir pakirsti, nuimti žuvį. Ir tai nebus taip kaip kituose „PUIKIUOSE SERVUOSE“ kurių skriptai mėtosi virtualioje realybėje, sugeba parašyti, kad pagavote žuvį nors realiai ji tik jūsų fantazijoje, isijungus keibinderį net nemąsto žvejoti. LRG jūs realiai ištrauksite žuvi, ryklį, medūzą, kriauklę, alaus butelį, marškinėlius. Šie daiktai kaip ir realiame gyvenime pakibs meškerės gale ant valo. Jūsų draugai sprogs iš pavydo matydami kaip jums užkibo KRIAUKLĖ su PERLU, kurį galėsite banke išsikeisti į realius pinigus. Galėsite organizuoti eventus kuris pirmas pagaus RYKLĮ. Pagavę marškinėlius galėsite eiti į bet kurią drabužių parduotuvę ir rinktis jums patinkantį skiną dykai. Pagavę medūzą būkite atLRG.LTūs, nes ji gali gerokai jus pakratyti. Srovė gali jus net išversti iš kojų. Pagavę alaus butelį, numalšinsite troškulį, ypač jei norėsite valgyti nereikės skubėti į parduotuvę. Jums nereikės kas kartą rašinėti žodelio /ZVEJOTI, tai galėsite padaryti su kairiuoju pelės mygtuku. Pakirsti galėsite su desiniuoju peles klavišu, o žuvį nuimti nuo meškerės su ENTER klavišu. Kadangi išsitraukti ir užmesti meškerę naudojamas kairys pelės mygtukas, jei laikysite rankoje ginkla komanda neveiks. Pakirsti galima bus tik „kliovo“ metu, pavėluosite ir žuvis pabėgs. Net pakirtę turite likti budrūs, nes žuvis gali nepasiduoti, ir ritę teks sukti dar kartą. Jeigu nežvejosite tai jūsų žvejybos lygis mažės. Smagios žvejybos,- Lietuva Žvejų Kraštas.

Taip pat galėsite turėti iki 3 meškerių ir iki 5 valų/ritės.

Perdaryta VM, nuo šiol ji bus San-Fierro mieste „default“ vietoje. Teisės susideda iš 9 taškų ir yra 3 tipų:
Motociklo;
Lengvojo automobilio;
PROF teisės.

Sistema kurta būtent LRG serveriui, jei turite motociklo teises, vadinasi galite gauti 3 baudos taškus, kad jų netektumėte. Jei išsilaikote lengvojo automobilio teises jus turite 6 taškų teises, vadinasi gavus 3 baudos taškus liksite su motociklo teisėmis. Ir PROF teisės turi 9 taškus, gavus 3 baudos taškus turėsite lengvojo ir motociklo vairuotojo pažymėjimą. Apsimoka iškart išlaikyti profesionalias teises, bet jos ir kainuoja daugiau, tad jums rinktis. Vėliau ši galimybė bus apribota, turėsite laikyti visas priemones paeiliui. Taip padariau todėl, kad daugelis norės dirbti tam tikrus darbus kuriems būtinos PROF teisės.
Laikant vairavimo egzaminą pradžioje turėsite išlaikyti teoriją, tada važiavimą aikštelėje (ypač svarbu nesudaužyti transporto priemonės), ir gatvėje. Gatvėje laikydami teises turėsite apvažiuoti įvairius San-Fierro ir Los-Santos miestų punktus. Taip būsite priverstinai supažindintas su mūsų serverio įdomiomis ir reikalingomis vietovėmis.naujos komandos

serverio ip- 92.61.37.230:7777

ir prasau paspauskite ant nuorodos apacioje.

http://lrg.lt/index.php?id=3513
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
atsigavo lrg.lt uzeikit
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sa-mp :: Sa-mp :: Sa-mp Serveriai-
Pereiti į: